Ефективна реклама на LED-телевізорах в Тернополі
(097) 679-38-71

Реклама на LED моніторі

“LED реклама” – ефективна реклама!

 – Існує думка, що будь-яка реклама – це двигун торгівлі.
Не будь-яка! Погана реклама не двигун, а гальма.

«Батько» реклами Девід Огілві. 

Реклама на LED-моніторах – послуга не нова. Проте рекламне агентство «LED реклама», яке пропонує створення та розміщення рекламних роликів, відрізняється від інших підходами і цінами. Наш 12-ти метровий екран, який щодня бачать десятки тисяч людей – справді дієве рішення для вашого бізнесу!

Рекламні LED-монітори можна побачити в залах очікування, громадському транспорті і на вулицях міста Тернополя та інших міст України.

Важливі чинники, які свідчать на користь світлодіодних рекламних моніторів: відносно невисока вартість розміщення роликів, ефективне засвоєння інформації глядачами та ненав’язлива реклама.

Саме останнього пункту – ненав’язливість при пропозиції товарів чи послуг – важко досягнути іншим рекламним площинам.

Переваги реклами на екранах LED-моніторів посилюються в рази, якщо місце розташування світлодіодного пристрою – найбільш відвідувальна частина міста.

Карта-схема

Натисніть,щоб побачити більше зображення карти

Тепер уявіть LED-монітор з діагоналлю 12 метрів, встановлений поряд із Центральним ринком, на перехресті завантажених транспортом вулиць Живова та Шептицького. (переглянути на карті).

Біля світлодіодного монітору проїжджають сотні автомобілів, пролягає 16-ть автобусних і три тролейбусних маршрути. Основна перевага розташування: ринки, два торговельні центри, один із найбільших супермаркетів електроніки, які відвідують десятки тисяч тернополян та гостей міста.Зважаючи на розміри гігантського телевізора, а також якість та цікавість сюжетів, які транслюватимуть, більшість людей звернуть увагу на монітор та переглянуть інформацію на ньому. Більш ефективного способу донести інформацію про себе, своє підприємство, товар чи послугу ви навряд чи знайдете.

Транслювати на світлодіодному моніторі можна уже готові ролики. Також сюжети для LED-монітору можуть створити наші фахівці. Досвід, розуміння останніх тенденцій у галузі реклами та рекламних технологій, сучасне обладнання – все це дозволить створити не просто рекламний ролик, а цікавий та якісний кліп. Така реклама не нав’язує, а інформує, не відштовхує, а зацікавлює, не дратує, а запам’ятовується…