Ефективна реклама на LED-телевізорах в Тернополі
(097) 679-38-71

Зіркове життя братів наших менших

    ” Зіркове життя братів наших менших”

       Лі Дункан сержант  американської армії під час першої світової війни на полі бою підібрав пораненого цуценя. Деякий час пес служив зв’язковою собакою. Коли після війни Дункан грунтовно зайнявся його дресируванням , виявилося , що пес незвичайно розумний.Господар через рік  відвіз Рін Тін Тіна до Голлівуду. Так розпочалася чотирнадцятирічна кар’єра цієї німецької вівчарки.ovcharka-1

      Рін Тін Тін встиг знятися у двадцяти двох популярних фільмах кінокомпанії      «Warner Brothers»  . З часом продюсери  почали  вимагати , щоб пес сам підписував контракти ,тому підписами вівчарки були  залишені на офіційному папері відбитки своєї лапи. В 1932 р. після смерті Рін Тін Тіна інформаційне агентство «ЮПІ» розповсюдило повідомлення під заголовком :

«Найвідоміша у світі собака вирушила на полювання на Єлисейські поля».

f63c9a72454f

На ім’я Пел кобель коллі був куплений за 5 доларів. Його господар вважав,що він надто голосний і непосидючий. Новий власник пса привів його на собачий кастинг. На конкурсі з трьохсот претендентів був обраний саме Пел , який на екрані перетворився на Лессі .

Пел – Лессі пізнав всю радість знаменитого зіркового життя , як ніхто інший – проживав у власній квартирі , отримуючи величезну зарплату ,за контрактом працював 7 годин в день і п’ять днів на тиждень. У небезпечних сценах його заміняв дублер .На зйомки після смерті Лессі запросили одного з його нащадків , але щоб не засмучувати так любимого ним дітей , цей факт не афішувався .

Акторські здібності тварини виявляли завжди : ще Плутарх розповів про собаку на ім’я Зоппіко , яка виступала перед імператором Веспасианом . …Чотириногий актор з’ївши шматок м’яса нервово затремтів і несподівано широко розкрив очі , видавши передсмертний хрип , впав на землю , немов отруєний отрутою. Здавалося , ніщо не зможе врятувати  крім … 141308b7e37-sob1бурхливих оплесків глядачів.  Після бурхливих  овацій пес «ожив» .

311536449Знаменитим котом – актором був Орандж , який знявся у фільмі «Сніданок у Тіффані» , а зіркою реклами – рудий кіт по кличці Морріс .

До речі , у тварин є навіть свій «Оскар» – «Петсі» . Нагорода була заснована Американською гуманістичної Асоціацією після того , як на зйомках фільму«Тирон Пауер» в 1939 році загинула конячка. Петсі ( PATSY ) – абревіатура від англійського Picture Animal Top Star of the Year (Актор року – найкраща тварина).

В 1951 найпершим володарем «тваринного» ​​«Оскара» став Френсіс , Говорящий Мул , який за свою кар’єру знявся в серії з семи фільмів.

26519-zimmerkaНа сьогодні нагорода передбачає чотири номінації: коні , собаки, дикі тварини і спеціальний приз. В останню категорію потрапляють «всі інші тварини» – від котів до свиней. Дворазовим володарем цієї нагороди  виконавець головної ролі серіалу «Зелені простори» Порося Арнольд Зіффел.

Найбільш відомий глядачами сучасний кіногерой – комісар Рекс з однойменного телесеріалу . Німецька вівчарка Рекс (повне ім’я Реджинальд фон Равенхорст ) уособлює в собі всі найкращі якості своєї породи :сміливий, добрий , розумний, люблячий , загалом , справжній супутник і помічник будь якого міліціонера.39

Популярністю і глядацькими симпатіями з Рексом можуть позмагатися порося Бейб з фільмів «Бейб» і «Бейб в місті» , а також сова Гаррі Поттера .

Завдяки Борису який рекламував корм для котів «Kitekat»,про продукт дізналась вся країна. Тим часом , цей кіт лише один з багатьох артистів знаменитого театру Юрія Куклачова.До речі , як стверджує дресирувальник, незважаючи на таку популярність , зіркової хвороби у Бориса немає – працює він самовіддано і професійно , як і всі інші актори.

 

“Тому реклама може бути захоплюючою,вражаючою та повчальною для всього

населення.”

«Пізнавайте світ разом з нами…»

                     LED-реклама

Коментування закрите.